Колектив фахового коледжу

Грачова Тамара Іванівна
 к. мед. н., доцент кафедри гігієни та екології 
 директор 
Грачова Тамара Іванівна закінчила Чернівецький медичний інститут у 1995 році. У 2003 році захистила кандидатську дисертацію на тему «Особливості фізичного розвитку дитячого населення на сучасному етапі (на прикладі  м.Чернівці)». 
З 2008 року працювала на посаді заступника декана медичного факультету №4 з відділенням молодших медичних та фармацевтичних фахівців. 

Є автором та співавтором 63 друкованих праць, з них 41 наукова (в їх числі 23 статей, 21 тези, 2 інформаційних листа, 1 раціоналізаторська пропозиція) та 15 навчально-методичних.Гродецький Валентин Корнелійович
 к. мед. н., доцент кафедри хірургії №2
 заступник директора фахового коледжу з навчальної роботи
Гродецький Валентин Корнелійович, закінчив лікувальний факультет Буковинської державної медичної академії у 1998 р. З 1998 по 2000 рр. лікар-інтерн за спеціальністюхірургіяна базі хірургічного відділення Чернівецької обласної клінічної лікарні. З 2000 р. по серпень 2002 р. пройшов навчання в клінічній ординатурі на базі кафедри госпітальної хірургії Буковинської державної медичної академії. З 2005 р. асистент кафедри хірургії, травматології, ортопедії та нейрохірургії Буковинського державного медичного університету. У 2006 році захистив кандидатську дисертацію на тему: "Попередження ранніх післяопераційних ускладнень гнійно-запального характеру при травматичних пошкодженнях печінки". З 1 вересня 2008 року по теперішній час - доцент кафедри хірургії №2  Буковинського державного медичного університету.

Автор та співавтор 126 наукових праць, 3 монографій, 4 патентів, 4 національних та 22 навчально-методичних посібників, 1 нововведення та 1 інформаційного листаПетринич Оксана Анатоліївна
к.мед.н., доцент,
доцент кафедри сімейної медицини
заступник директора з виховної роботи
Петринич Оксана Анатоліївна у 2001 році з відзнакою закінчила Буковинську державну медичну академію за спеціальністю «Лікувальна справа». З вересня 2005 року працювала асистентом кафедри сімейної медицини Буковинського державного медичного університету, з січня 2013 року по теперішній час – доцент кафедри сімейної медицини. Кандидатську дисертацію на тему: «Гемодинамічні та метаболічні порушення у хворих на гіпертонічну хворобу в поєднанні з цукровим діабетом типу 2 та можливості їх корекції S-амлодипіном і лізиноприлом» за спеціальністю 14.01.11-кардіологія захистила у 2011 році. Вчене звання доцента присвоєно у червні 2014 року.  

Автор та співавтор 98 наукових та навчально-методичних праць, у т.ч. 1 монографії, 1 навчально-методичного посібника, 1 навчального посібника.
Сакалюк Олеся Іванівна - провідний фахівець 

Цибуляк Мар’яна Вікторівна - старший інспектор 

Клим Ірина Іванівна - методист